IV Halowy Mityng Lekkoatletyczny pod patronatem Burmistrza Miasta Żary za nami. Prezentujemy komplet wyników. W zawodach udział wzięła rekordowa liczba młodych zawodników.

BIEG NA 30 m DZIEWCZĄT
Finał
1 Strusińska Ola 2004 SP 2 GUBIN 4,94
2 Walkowska Alicja 2006 SP 8 Nowa Sól 4,98
3 Marczuk Dagmara 2004 Gim 3 Żary 5,02
4 Baranowska Magdalena 2004 SP Złotnik 5,21
5 Wąsowicz Julia 2004 SP 2 Żary 5,26
6 Ksiuk Alicja 2004 SP 8 Żary 5,30

Biegi eliminacyjne
LP Nazwisko, imię rok ur szkoła wynik
1 Strusińska Ola 2004 SP 2 GUBIN 4,99
2 Walkowska Alicja 2006 SP 8 Nowa Sól 5,10
3 Baranowska Magdalena 2004 SP Złotnik 5,12
4 Marczuk Dagmara 2004 Gim 3 Żary 5,13
5 Ksiuk Alicja 2004 SP 8 Żary 5,16
6 Wąsowicz Julia 2004 SP 2 Żary 5,20
7 Gielicz Natalia 2004 SP 5 Żary 5,24
8 Baran Agata 2004 SP 8 Żary 5,28
9 Duda Anita 2005 SP 2 GUBIN 5,31
10 Mazur Ewelina 2004 SP Złotnik 5,32
11 Czarczyńska Kornelia 2004 SP 2 Żary 5,33
12 Salomon Blanka 2006 SP 8 Żary 5,36
13 Chabiniak Magdalena PSP 1 Nowa Sól 5,38
14 Śpiewak Julia 2005 SP 5 Żary 5,38
15 Bereś Oliwia 2006 ZS 1 Nowe Miasteczko 5,41
16 Łuckiewicz Wiktoria 2004 SP 1 Żary 5,41
17 Śmigasiewicz Natalia 2004 SP 5 Żary 5,43
18 Gruchot Julia 2004 SP 1 Żary 5,46
19 Łożniska Karolina 2004 SP 1 Żary 5,48
20 Węgłowska Klaudia 2004 SP 2 Żary 5,49
21 Maj Karolina 2005 Sp Wymiarki 5,51
22 Szymańska Oliwia 2007 Sp Olbrachtów 5,51
23 Żywica Weronika 2004 SP 1 Żary 5,52
24 Snopko Natalia 2006 PSP 1 Nowa Sól 5,53
25 Wojciechowska Kinga 2004 ZS 1 Nowe Miasteczko 5,55
26 Chorostowska Zofia 2004 SP 8 Nowa Sól 5,55
27 Siwak Dżuljana 2004 PSP 1 Nowa Sól 5,56
28 Górniak Oliwia 2005 SP 5 Żary 5,60
29 Bondarowicz Kornelia 2004 SP Trzebiel 5,60
30 Leszczyńska Justyna 2004 SP 5 Żary 5,61
31 Paszkiewicz Karolina 2004 SP 1 Żary 5,64
32 Kwiatkowska Manuela 2006 ZS 1 Nowe Miasteczko 5,68
33 Martysiak Martyna 2005 SP 5 Żary 5,68
34 Pioś Emilia 2005 SP 5 Żary 5,68
35 Jaguś Wiktoria 2004 ZS 1 Nowe Miasteczko 5,69
36 Cudyk Wiktoria 2004 SP 1 Żary 5,69
37 Kloc Karolina 2005 SP 5 Żary 5,71
38 Micinowska Aleksandra 2004 SP 1 Żary 5,73
39 Morawska Oliwia 2005 SP 8 Żary 5,77
40 Szwed Iza 2004 SP 3 Żary 5,80
41 Trzuskowska Karolina 2004 SP 2 Żary 5,81
42 Biegańska Oliwia 2006 SP 8 Żary 5,84
43 Joanna Kubiś 2006 PSP 1 Nowa Sól 5,86
44 Julia Zając 2005 SP 3 Żary 5,88
45 Grzeszczuk Zofia 2004 SP 1 Żary 5,94
46 Marciniak Maria 2006 SP 8 Żary 5,95
47 Wasilewska Adrianna 2008 Sp Olbrachtów 5,98
48 Płuciennik Karolina 2006 SP 1 Żary 5,99
49 Baklarz Wiktoria 2004 SP Wymiarki 6,00
50 Gotowała Laura 2006 PSP 1 Nowa Sól 6,08
51 Kotlarz Mariola 2005 SP Trzebiel 6,12
52 Zalas Julia 2006 SP Trzebiel 6,28
53 Dudkiewicz Agnieszka 2004 SP 1 Żary 6,47
54 Popiel Oliwia 2006 SP Trzebiel 6,71
55 Aniśkiewicz Martyna 2004 SP Trzebiel 6,71
56 Ujazdowska Martyna 2004 SP 1 Żary 6,78
30m chłopcy
Finał
1 Jung Marcin 2004 SP 1 Żary 4,45
2 Mysiorek Jakub 2005 Sp 8 Żary 4,79
3 Zieliński Wiktor 2004 SP Lipinki Łuż 4,84
4 Owsianka Waldemar SP Złotnik 4,90
5 Płoszajski Norbert 2004 SP Wymiarki 5,05
6 Świerczyński Piotr 2004 Sp 8 Żary 5,08
Biegi eliminacyjne
LP nazwisko, imię rok ur szkoła wynik
1 Jung Marcin 2004 SP 1 Żary 4,47
2 Mysiorek Jakub 2005 Sp 8 Żary 4,83
3 Zieliński Wiktor 2004 SP Lipinki Łuż 4,94
4 Owsianka Waldemar SP Złotnik 4,95
5 Świerczyński Piotr 2004 Sp 8 Żary 4,97
6 Płoszajski Norbert 2004 SP Wymiarki 4,99
7 Hirsch Paweł 2004 SP 1 Żary 5,02
8 Piotrowicz Dawid 2005 SP Lipinki Łuż 5,02
9 Kilanowski Wojciech 2004 Sp 8 Żary 5,03
9 Jankowski Sebastian 2004 SP 1 Żary 5,03
11 Rombalski Maksymilian 2004 SP 1 Żary 5,04
12 Kacper Klockowski 2004 PSP 1 Nowa Sól 5,06
13 Krasowski Patryk 2004 SP Złotnik 5,08
14 Kamiński Patryk 2007 SP Wymiarki 5,18
15 Kogut Marek 2004 SP Złotnik 5,19
15 Mleczko Gabriel 2004 Sp 8 Żary 5,19
17 Stola Patryk 2006 SP 8 Nowa Sól 5,22
18 Pietrzak Dawid 2006 ZS 1 Nowe Miasteczko 5,23
19 Chudzikiewicz Huber 2004 SP 8 Nowa Sól 5,26
20 Gańczarczyk Szymon 2004 SP 5 Żary 5,29
21 Babiarz Dawid 2007 SP Wymiarki 5,30
22 Szewczyk Kacper 2005 SP Lipinki Łuż 5,33
23 Jurec Hubert 2005 SP 5 Żary 5,34
23 Czapliński Tomasz 2004 SP 5 Żary 5,34
25 Wojtczak Szymon 2005 ZS 1 Nowe Miasteczko 5,35
26 Załóg Błażej 2005 SP 8 Nowa Sól 5,36
27 Cieślar Paweł 2004 SP 2 Żary 5,38
27 Dudziński Michał 2006 SP 8 Nowa Sól 5,38
29 Melech Kacper 2006 SP Lipinki Łuż 5,40
30 Krawczyk Jakub 2004 SP 2 Żary 5,41
31 Szewiel Damian 2005 ZS 1 Nowe Miasteczko 5,44
32 Miklas Jakub 2005 SP 5 Żary 5,45
32 Sroka Jakub 2004 SP 2 Żary 5,45
34 Augustyniak Antoni 2005 SP 8 Nowa Sól 5,46
35 Mikołajczak Kamil 2006 SP 1 Nowa Sól 5,47
36 Piechurski Marcel 2005 SP 5 Żary 5,48
37 Kiziok Dawid 2006 SP 1 Żary 5,50
37 Rynkiewicz Denis 2006 SP 1 Żary 5,50
39 Marciniak Dominik 2005 SP 8 Nowa Sól 5,52
40 Andrzejewski Jakub 2005 SP Olbrachtów 5,55
41 Anisiewicz Mateusz 2006 SP Trzebiel 5,57
42 Rotman Wiktor 2005 SP Olbrachtów 5,58
43 Kowalski Wojciech 2005 SP Olbrachtów 5,64
44 Gacek Bartosz 2004 SP Wymiarki 5,65
45 Mysiorek Kacper 2005 Sp 8 Żary 5,66
46 Bajran Jakub 2007 SP 8 Nowa Sól 5,67
47 Borek Ignacy 2006 SP 2 Żary 5,68
47 Sawiuk Michał 2005 SP 1 Żary 5,68
49 Poźwiak Kacper 2006 PSP 1 Nowa Sól 5,71
50 Gajtkowski Kacper 2005 SP Wymiarki 5,76
51 Sroczyński Konrad 2004 SP Trzebiel 5,79
52 Terechowicz Adrian 2004 SP Trzebiel 5,97
53 Rotman Marcel 2008 SP Olbrachtów 7,14

Bieg na 350 m dziewczyny
1 Szczotka Julia 2004 SP 2 Gubin 56,28
2 Nowak Klaudia 2004 SP 3 Żary 56,47
3 Stępińska Gabriela 2004 SP 2 Gubin 59,06
4 Kulczycka Julia 2004 SP 2 Gubin 59,69
5 Węgłowska Klaudia 2004 SP 2 Żary 59,74
6 Janiczak Karolina 2004 SP Złotnik 59,78
7 Górniak Oliwia 2005 SP 5 Żary 59,82
8 Chorostkowska Zofia 2004 SP 8 Nowa Sól 59,91
9 Jarosz Nicola 2006 SP Trzebiel 60,45
10 Dulko Arleta 2004 Złotnik 61,06
11 Śmigasiewicz Natalia 2004 SP 5 Żary 61,08
12 Martyna Szaliga 2005 SP 2 Gubin 61,42
13 Wiktoria Chalbert 2004 SP 1 Żary 62,58
14 Magdalena Chabiniak 2004 SP Złotnik 62,61
15 Biereś Oliwia 2006 ZS 1 Nowe Miasteczko 63,12
16 Łozińska Karolina 2004 SP 1 Żary 63,54
17 Oliwia Mikulska 2004 SP Lipinki Łużyckie 63,73
18 Krężel Stanisława 2004 ZS 1 Nowe Miasteczko 63,80
19 Malcher Aleksandra 2004 SP 2 Gubin 64,12
20 Hejmanowska Wiktoria 2005 SP 1 Żary 64,75
21 Kononowicz Marysia 2004 SP 2 Gubin 64,80
22 Salomon Blanka 2006 SP 8 Żary 64,81
23 Kloc Karolina 2005 SP 5 Żary 64,95
24 Niekało Wiktoria 2005 SP 2 Żary 65,04
25 Śpiewak Julia 2005 SP 5 Żary 65,10
26 Mazur Ewelina SP Złotnik 65,31
27 Grzeszczuk Zofia 2004 SP 1 Żary 65,72
28 Kiecka Marta 2004 SP Trzebiel 66,27
29 Cieleń Nikola 2004 SP 2 Gubin 66,58
30 Wasilewska Adrianna 2008 SP Olbrachtów 67,22
31 Klimas Nikola SP 5 Żary 67,43
32 Zboralska Maja 2005 SP 2 Żary 67,71
33 Pioś Emilia 2005 SP 5 Żary 67,84
34 Kozłowska Amelia SP 3 Żary 67,93
35 Dudkiewicz Agnieszka 2004 SP 1 Żary 68,00
36 Handzlik Martyna SP 3 Żary 68,30
37 Matysiak Martyna 2005 SP 5 Żary 68,73
38 Szymańska Beata 2005 SP 1 Żary 68,79
39 Kmiotek Dagmara SP 3 Żary 69,41
40 Trzuskowska Karolina 2004 SP 2 Żary 70,72
41 Wanessa Kruszelnicka 2005 SP 1 Żary 72,99
42 Nowogrodzka Nikola 2006 SP Wymiarki 73,34
43 Ujazdowska Marta 2004 SP 1 Żary 73,59
44 Popiel Oliwia 2006 SP 5 Trzebiel 74,96
45 Paszkiewicz Karolina 2004 SP 1 Żary 75,04
46 Szwed Iza SP 3 Żary 75,93
47 Zalas Julia 2006 SP Trzebiel 79,99
48 Kotlarz Mariola 2005 SP Trzebiel 84,20

Bieg na 350m chłopcy
1 Hirsch Paweł 2004 SP 1 Żary 53,72
2 Hajduk Dawid 2006 ZS 1 Nowe Miasteczko 55,35
3 Piotrowicz Dawid 2004 ZSP Lipinki Łużyckie 55,74
4 Szewczyk Kacper 2005 ZSP Lipinki Łużyckie 56,21
5 Rybaczek Igor 2005 SP 1 Żary 56,42
6 Janicki Gabriel 2004 SP 2 Gubin 56,81
7 Jakubowski Maciej 2004 SP 2 Gubin 57,03
8 Dawid Wiśniewski 2005 SP 3 Żary 57,72
9 Leńczyk Damian 2004 SP 1 Żary 58,27
10 Kosidło Sebastian 2004 ZS 1 Nowe Miasteczko 58,54
11 Kondycki Paweł 2004 ZSP Lipinki Łużyckie 59,18
12 Zieliński Wiktor ZSP Lipinki Łużyckie 59,22
13 Maruszczak Oskar 2005 SP 5 Żary 59,60
14 Mleczko Gabriel 2004 SP 8 Żary 59,70
15 Kamiński Patryk 2007 SP Wymiarki 59,77
16 Dominik Marciniak 2005 SP 8 Nowa Sól 60,28
17 Jończyk Kacper 2005 SP 3 Gubin 60,48
18 Załug Błażej 2005 SP 8 Nowa Sól 62,04
19 Ficygowski Michał 2004 SP 8 Żary 62,26
20 Miłkowski Marcel 2005 SP 5 Żary 62,37
21 Babiarz Dawid 2007 SP Wymiarki 62,51
22 Skałbaniak Maciej 2004 SP 2 Gubin 63,30
23 Jakub Bajran 2007 SP 8 Nowa Sól 63,52
24 Szymaniak Jakub 2004 SP Trzebiel 63,58
25 Strzygocki Kacper 2006 ZSP Lipinki Łużyckie 63,58
26 Cieślak Paweł 2004 SP 2 Żary 63,67
27 Stola Patryk 2006 SP 8 Nowa Sól 63,85
28 Kuzimiak Wojciech 2005 SP 8 Żary 63,90
29 Miłosz Wojciechowski 2006 SP 1 Noowa Sól 65,04
30 Poniekiewski Wiktor 2004 SP 2 Gubin 65,28
31 Piotr Sarama 2005 SP 8 Nowa Sól 65,42
32 Gajdkowski Kacper 2005 SP Wymiarki 66,67
33 Maciej Rogowski 2006 SP 1 Nowa Sól 66,76
34 Terechowicz Adrian 2004 SP Trzebiel 68,10
35 Aniśkiewicz Mateusz 2006 SP Trzebiel 68,24
36 Krzysztyniak Zbigniew 2006 SP Wymiarki 72,54
37 Strzygowski Bartosz 2007 ZSP Lipinki Łużyckie 72,77
38 Melech Kacper 2006 ZSP Lipinki Łużyckie 76,75

SKOK WZWYŻ – CHŁOPCY
Lp Nazwiska Imię Rok ur Szkoła wynik
1 Kaszubski Damian 2004 SP 2 Żary 130
2 Krawczyk Jakub 2004 SP 2 Żary 130
3 Wełna Szymon 2004 SP 5 Żary 130
4 Lenczyk Damian 2004 SP 1 Żary 125
5 Hajduk Dawid 2006 ZS 1 Nowe Miast 125
6 Chudzikiewicz Hubert 2004 SP 8 Nowa Sól 125
6 Skrzyński Krystian 2004 SP 5 Żary 125
6 Kilanowski Wojciech 2004 SP 8 Żary 125
9 Rewaj Dawid 2004 SP 5 Żary 120
9 Bieszczad Mikołaj 2004 SP Lipinki Łuż 120
9 Urbaniak Mateusz 2004 SP 8 Nowa Sól 120
9 Wojtczak Szymon 2005 ZS 1 Nowe Miast 120
13 Kedzierski Filip 2004 SP 8 Żary 120
13 Rasztubowicz Hubert 2005 SP 5 Żary 120
Kamil Mikołajczak 2006 PSP 1 Nowa Sól NM
Szawiel Damian 2005 ZS 1 Nowe Miast NM
Dominik Marciniak 2005 SP 8 Nowa Sól NM
Gańczarczyk Szymon 2004 SP 5 Żary NM
Dolaczynski Maciej 2004 SP 8 Żary NM
Pietrzak Dawid 2006 ZS 1 Nowe Miast NM
Miłosz Wojciechowski 2006 PSP1 Nowa Sól NM
Owsianka Waldemar SP Złotnik NM
Hryniewicz Natan 2005 SP 5 Żary NM
Antoni Augustyniak 2005 SP 8 Nowa Sól NM
Urbaniak Filip 2004 SP 5 Żary NM
Kowalski Wojtek 2005 SP Olbrachtów NM

Lp Nazwiska Imię Rok ur Szkoła WYNIK
1 Kluczycka Julia 2004 SP 2 Gubin 135
2 Poniewierka Wiktoria 2004 SP 8 Żary 135
3 Nowak Klaudia 2004 SP 3 Żary 130
4 Czarczyńska Kornelia 2004 SP 2 Żary 130
5 Mocydlarz Julia 2004 SP Olbrachtów 130
6 Cudyk Wiktoria 2004 SP 1 Żary 120
7 Jaguś Wiktoria 2004 ZS 1 Nowe Mias 120
7 Baranowska Magdalena 2004 SP Złotnik 120
9 Sienkiewicz Karolina 2005 SP 5 Żary 115
9 Zofia Chorostkowska 2004 SP 8 Nowa Sól 115
9 Rabiega Julia 2004 SP 5 Żary 115
9 Lidwin Hanna 2004 SP 5 Żary 115
9 Szymańska Oliwia 2007 SP Olbrachtów 115
9 Becelewska Amelia 2005 ZS 1 Nowe Mias 115
9 Morawska Oliwia 2005 SP 8 Żary 115
9 Jobczyk-Klimas Aleksandra 2005 SP 5 Żary 115
Kwiatkowska Manuela 2006 ZS 1 Nowe Mias NM
Szatkowska Emilia 2004 SP 5 Żary NM
Wojciechowska Kinga 2004 ZS 1 Nowe Mias NM
Martyna Mlekicka 2006 PSP 1 Nowa Sól NM
Smażyńska Malwina 2004 SP 5 Żary NM
Jańczak Karolina 2004 SP ZŁOTNIK NM
Joanna Kubiś 2006 PSP1 Nowa Sól NM
Bakwarz Wiktoria 2004 SP Wymiarki NM
Łuckiewicz wiktoria 2004 SP 1 Żary NM
Alicja Walkowska 2006 SP 8 Nowa Sól NM

RZUT P. LEKARSKĄ Z USTAWIENIA TYŁEM NAD GŁOWĄ – DZIEWCZĘTA
Lp Nazwiska Imię Rok ur Szkoła WYNIK
1 Marczuk Dagmara 2004 Gim 3 Żary 13,28
2 Graczyk Kinga SP Złotnik 11,67
3 Szawiel Dagmara 2004 ZS 1 Nowe Miasteczko 9,78
4 Chudzik Klaudia 2004 SP 8 Żary 9,69
5 Pecyna Klaudia 2004 SP 8 Żary 9,67
6 Gielicz Natalia 2004 SP 5 Żary 9,66
7 Stachowiak Samanta 2004 SP 2 Żary 9,63
8 Wodawas Aleksandra 2004 SP Wymiarki 9,59
9 Kononowicz Maria 2004 SP 2 GUBIN 9,21
10 Rabiega Julia 2004 SP 5 Żary 9,18
11 Bakwarz Wiktoria 2004 SP Wymiarki 9,17
12 Poniewierka Wiktoria 2004 SP 8 Żary 9,13
13 Pirożek Weronika 2004 SP Olbrachtów 8,74
14 Białowąs Paulina 2004 SP Trzebiel 8,70
15 Smażyńska Malwina 2004 SP 5 Żary 8,51
16 Macierzyńska Julia 2004 SP 5 Żary 8,40
17 Mocydlarz Julia 2004 SP Olbrachtów 8,36
18 Pietrusiak Julia 2005 SP 1 Żary 8,33
19 Jarosz Nicola 2006 SP Trzebiel 8,28
20 Kołodziej Daria 2005 SP Wymiarki 8,24
21 Zmaczyńska Oliwia 2004 SP 2 GUBIN 8,12
22 Szymańska Beata 2005 SP 1 Żary 7,93
23 Zalewska Kornelia 2005 SP 2 Żary 7,92
24 Nowicka Natalia 2004 SP 1 Żary 7,83
25 Wasilewska Wiktoria 2004 SP Olbrachtów 7,72
26 Zboralska Maja 2005 SP 2 Żary 7,71
27 Kula Nikola 2005 SP Olbrachtów 7,70
28 Grądecka Maja SP 3 Żary 7,65
29 Hejmanowska Wiktoria 2005 SP 1 Żary 7,57
30 Kruszelnicka Vanessa 2005 SP 1 Żary 7,56
31 Micinowska Aleksandra 2004 SP 1 Żary 7,53
32 Daria Oryszewska 2005 PSP1 Nowa Sól 7,04
33 Winecka Natalia 2005 SP 2 Żary 6,97
34 Wołoszyn Gabriela 2005 SP 1 Żary 6,94
35 Klimas Nicola 2004 SP 5 Żary 6,73
36 Kiecka Marta 2004 SP Trzebiel 6,35
37 Chalbert Wiktoria 2004 SP 1 Żary 6,17
38 Gruchot Julia 2004 SP 1 Żary 6,14
39 Gotowała Laura 2005 PSP1 Nowa Sól 5,80
40 Śrutwa Wiktoria 2006 SP Olbrachtów 4,64

RZUT P. LEKARSKĄ Z USTAWIENIA TYŁEM NAD GŁOWĄ – CHŁOPCY

Lp Nazwiska Imię Rok ur Szkoła WYNIK
1 Jung Marcin 2004 SP 1 Żary 12,10
2 Piotr Sarama 2005 SP 8 Nowa Sól 9,75
3 Łukasz Karolak 2004 SP 8 Żary 9,51
4 Urbaniak Filip 2004 SP 5 Żary 9,45
5 Spurek Kajetan 2004 SP 8 Żary 9,43
6 Ciszek Kamil 2004 SP Trzebiel 8,98
7 Krasowski Patryk 2004 SP Złotnik 8,62
8 Marszałkowski Adrian 2004 SP Lipinki Łuż 8,57
9 Skrzyński Krystian 2004 SP 5 Żary 8,52
10 Płoszajski Norbert 2004 SP Wymiarki 8,47
11 Kosidło Sebastian 2004 ZS 1 Nowe Miasteczko 8,16
12 Korzeniowski Kacper 2005 SP 1 Żary 7,93
13 Skrzydlewski Martin 2004 ZS 1 Nowe Miasteczko 7,85
14 Kogut Marek 2004 SP Złotnik 7,76
15 Mysiorek Jakub 2005 SP 8 Żary 7,62
16 Czapliński Tomasz 2004 SP 5 Żary 7,35
17 Szymaniak Jakub 2004 SP Trzebiel 7,24
18 Markus Szulik 2006 SP 8 Nowa Sól 7,00
19 Gacek Bartosz 2005 SP Wymiarki 6,56
20 Kaszubski Damian 2004 SP 2 Żary 6,42
21 Zyga Julian 2005 SP Olbrachtów 6,25
22 Jankowski Sebastian 2004 SP 1 Żary 6,15
23 Rombalski Maksymilian 2004 SP 1 Żary 6,06
24 Kępiński Szymon 2006 SP 2 Żary 5,97
25 Oliwier Bylina 2005 SP 8 Nowa Sól 5,90
26 Hubert Dziuba 2005 SP Trzebiel 5,85
27 Chudziński Dawid 2006 PSP1 Nowa Sól 5,56
28 Maciej Rogowski 2006 PSP1 Nowa Sól 5,44
29 Dobroczyński Kacper 2004 SP Trzebiel 4,98
30 Korytko Michał 2006 SP Wymiarki 4,56
31 Marcel Molenda 2005 PSP1 Nowa Sól 4,41
32 Tomiałojć Bartłomiej 2006 SP 1 Żary 4,15

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. SP 2 GUBIN 29 pkt
2 SP 1 ŻARY 27 pkt
3 SP 8 ŻARY 24 pkt
4 SP 2 ŻARY 19 pkt
5 SP ZŁOTNIK 12 pkt
6 ZS 1 NOWE MIASTECZKO 11 pkt
6 SP LIPINKI ŁUŻYCKIE 11 pkt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here